MŠ od 10.5.2021 OTEVŘENY

Vážení rodiče,
včera večer nám byla doručena oficiální zpráva z MŠMT, že se od 10.5.2021 otevírají všechny mateřské školy, včetně škol v kraji Vysočina, a to pro všechny děti. Podrobnější informace naleznete v příloze.

pdfpriloha_904531946_0_Informace_pro_školy_a_školská_zařízení_od_10.5.2021.pdf

 V případě, že Vaše dítě od pondělí do MŠ nenastoupí, odhlaste si stravu nejpozději dnes do 12,00 hodin.

Předpokládaná organizace provozu od 10.5.2021:
- v provozu budou obě MŠ, tj.MŠ Lánice i MŠ na Sadové ulici (přestěhovaná třída z MŠ Masarykovo náměstí);
- děti budou ve svých běžných třídách, nebudeme se již dělit na skupiny; 
- provoz bude v MŠ Lánice od 6,00 hodin do 16,30 hodin, v MŠ Sadová od 6,00 hodin do 16,00 hodin;
- děti nebudou testovány a nemusí nosit roušky;
- v platnosti jsou i nadále opatření: dezinfekce rukou při příchodu, dodržování rozestupů, do MŠ vstupuje s dítětem maximálně 1 osoba, do MŠ rodiče přivádí pouze děti zdravé, bez příznaku onemocnění;
- v případě zjištění onemocnění postupuje škola podle školního řádu a interních opatření proti šíření Covidu-19 a dalším onemocněním. 

V případě dotazů, kontaktujte TELEFONICKY paní učitelky na třídě, případně ředitelku školy e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ,a to z důvodu, že i přes veškerou snahu IC pracovníků, prozatím nefunguje příchozí pošta na třídní e-maily.

Pokud by došlo k organizačním změnám, budeme Vás o nich, i o víkendu, informovat prostřednictvím weboých stránek nebo e-mailovou poštou. Sledujte tedy, prosím, oba tyto zdroje.

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že na přípravu provozu MŠ od pondělí 10.5.2021 máme pouze jeden den, žádáme Vás všechny o  trpělivost, spolupráci a pochopení. Těšíme se na Vás i děti.

Děkujeme Hana Sedláková, ředitelka MŠ

 

 

Nahoru