Informace pro rodiče k novému školnímu roku 2021/2022

Vážení rodiče,
velice Vás zdravíme v době dovolených, které jsou v plném proudu.
V červenci jsme Vám všem zaslali Informace k zahájení nového školního roku prostřednictvím e-mailové pošty, včetně všech potřebných tiskopisů k novému školnímu roku. Tiskopisy naleznete v sekci Informace pro rodiče -  Dokumenty ke stažení

V případě, že Vám uvedený e-mail nebyl doručen, obraťte se na nás, prosím přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   , a my Vám jej zašleme.

-----------------------------------
V odkazu naleznete informace z MŠMT (ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy) s odkazem na MZ (ministerstvo zdravotnictví), ze kterého vyplývá, že vláda ČR bude dne 16.8.2021 projednávat a přijímat opatření pro školy pro nový školní rok. Prozatím není jisté, v jakém režimu bude začátek nového školního roku probíhat.
pdfpriloha_933827882_0_Informace_k_Doporučení_MZd.pdf

Z uvedeného důvodu není proto ani jisté, jak a kdy budou probíhat plánované třídní schůzky koncem srpna 2021. Předpokládané termíny jsou čtvrtek 26.8., pondělí 30. 8 nebo úterý 31.8.2021. 
Jakmile budeme mít více informací, tak Vám je vystavíme na webové stránky a zašleme také e-mailem, a to po 16.8.2021. Rovněž Školní řád pro školní rok 2021/2022 bude školou vydán, až po přijatých opatřeních MŠMT.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám i dětem krásné a veselé léto

Nahoru