Ve čtvrtek 14. května 2026 vyrazily děti z MŠ Masarykovo náměstí autobusy na výlet na zámek v Budišově. V zámecké expozici viděly mnoho vycpaných zvířat – od cizokrajných druhů až po ta domácí – i kostry ryb a různé typy paroží.
Jedna skupina dětí pak navštívila místní mateřskou školu s krásnou rozlehlou zahradou, kde si děti mohly pohrát a odpočinout. Druhá skupina dětí se prošla a proběhala po zámecké zahradě.
Děti si výlet báječně užily – a pro některé byl největším dobrodružstvím už samotný „velký autobus“.