Přání seniorům k jejich svátku

Každou první říjnovou neděli slaví svátek senioři, proto jsme se s dětmi ze třídy Soviček za nimi vypravili v úterý dne 3. 10. 2023, abychom jim popřáli a potěšili je naší návštěvou.

Zavítali jsme do Domova s pečovatelskou službou a také do Domova seniorů. A protože podzimní počasí nám letos dopřává v hojné míře teplo a sluníčko, tak jsme strávili naše společné setkání ve venkovní odpočinkové zahradě. Děti zde předvedly pásmo, ve kterém babičkám a dědečkům ukázaly, jak to chodí u nás ve školce. Tak například jsme zazpívali o srdíčkovém pravidle, že ve školce jsme kamarádi, vzájemně si pomáháme a jsme k sobě ohleduplní. Také jsme ukázali, že umíme krásně uklízet hračky, mýt si před jídlem ruce, jak si hezky popřejeme dobrou chuť k jídlu, jak přivoláváme hezké sny a pohádky. Děti ještě zazpívaly několik písniček o zahradě, podzimu a zatančily taneček mazurku. Byly natolik šikovné a plné radosti, že svoji energii přenesly na babičky a dědečky, kteří si s nimi pobrukovali melodie a tleskali do rytmu.

Nakonec děti rozdaly přáníčka, na kterých se podílely všechny děti z celé školky.

Podle nadšených reakcí babiček, dědečků i pracovníku domova udělala všem přítomným návštěva dětí radost. Jsme rádi, že se to dětem díky jejich hravosti a bezprostřednosti povedlo!

Naplánovali jsme další společnou návštěvu a již teď se moc těšíme!

Kalendář akcí

21. květen 2024 00:00

Mateřská škola Lánice, Lánice 300, Velká Bíteš

21. květen 2024 00:00

Mateřská škola Masarykovo náměstí, Masarykovo náměstí 86, Velká Bíteš

23. květen 2024 00:00

Mateřská škola Lánice, Lánice 300, Velká Bíteš

28. květen 2024 00:00

Mateřská škola Masarykovo náměstí, Masarykovo náměstí 86, Velká Bíteš

Nahoru