Aktuálně

Termíny a informace po zápisu na školní rok 2023/2024

Vážení rodiče,
v příloze naleznete přehled všech termínů a informací, které se týkají správního řízení při přijímání k docházce do MŠ na školní rok 2023/2024.

pdfTermíny_a_informace_po_zápisu_do_MŠ_copy.pdf

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,
v příloze naleznete informace o provozu mateřské školy v červenci a srpnu 2023 a také informaci o možném čerpání dotace na stravování.

Informace_pro_rodiče.pdf_copy.pdf

UPOZORNĚNÍ pro parkující návštěvníky MŠ Masarykovo náměstí

UPOZORNĚNÍ  PRO PARKUJÍCÍ NÁVŠTĚVNÍKY MŠ MASARYKOVA NÁMĚSTÍ

Vážení rodiče a návštěvníci MŠ Masarykova náměstí,
počátkem příštího týdne bude nedaleko vchodu do MŠ instalován sloupek, který zabrání průjezdu vozidel kolem vstupu do MŠ. Omezující sloupek přispěje k bezpečnějšímu pohybu osob před mateřskou školou.
 
Způsob parkování na parkoviště u MŠ se nemění, je i nadále určeno pro zaměstnance a rodiče dětí mateřské školy. 
 
ředitelka MŠ Mgr. Hana Sedláková
 
Vyvěšeno dne: 12.4.2023
 

Vítání jara

Moréna 6

V úterý 21. března 2023 jsme se sešli u školky na náměstí, abychom vynesli Morénu a přivolali tak jaro. Za zpěvu písniček a básniček se průvod dětí a jejich rodičů vydal kolem kostela a dále Tyršovou ulicí ke školce v Lánicích. Zde jsme zapálili Morénu, za mohutného pokřiku vhodili do potoka a tímto symbolickým aktem opravdu vyhnali zimu pryč!

 

Číst více...

Masopustní veselice v MŠ

webStředa a čtvrtek 15 a 16. února byly v naší školce ve znamení oslav masopustu. Děti si přinesly veselé a nápadité kostýmy a ani paní učitelky nezůstaly pozadu. Přípravy na velkou událost probíhaly již v předchozích dnech.

Číst více...

Nahoru