Nadstandardní aktivity

Baby club

baby-clubPravidelně každé třetí úterý v měsíci pořádáme pro děti od 2 - 6 let, které nenavštěvují MŠ, již tradiční hrací odpoledne. Děti mohou společně se svými rodiči, případně i sourozenci přijít od 15.00 do 17,00 hodin v obou našich matekých školách.

Informaci, kde se bude Baby club pořádán, jsou s předstihem sdělována na webových stránkách MŠ, ve Zpravodaji a Exitu 12.

Číst více...

Keramika

3.10 4Keramická hlína, podobně jako jiné přírodní materiály, je pro děti velmi přitažlivá. Děti nejenže tvoří vlastníma rukama a ztvárňují svět kolem sebe - ten skutečný, ale i fantazijní. Hlína je také učí trpělivosti, úctě k práci, k materiálu, ale také umění radovat se z vytvořeného díla.

Číst více...

Cvičení na nestabilních pomůckách

cviceni-na-micich-1Pravidelné cvičení na nestabilních pomůckách, tj. na balančních míčích a dynárech pro všechny děti MŠ od 4 let. Projekt je spolufinancovaný Evropským sociálním fondem (ESF), Krajem Vysočina, MŠMT a ZŠ Telč.

Cílem projektu je: „Ukázat směr, jakým se lze ubírat při výchově ke zdraví a tělesné výchově dětí a žáků ve školách." Jedná se o cvičení na gymnastických míčích a balančních podložkách (dynairech). Projekt organizuje Základní škola Telč pod záštitou EU, MŠMT, Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a Evropského sociálního fondu v ČR a naše mateřská škola se stala jedním z partnerů.

Číst více...

Soubor Sluníčko

taneční soubor Sluníčko 2

Taneční soubor Sluníčko vedou několik let paní učitelky Lenka Klimešová a Jana Krejčová.
Soubor každoročně navštěvuje zhruba 20 dětí, zejména starších.
Ve Velké Bíteši již několik let pracuje folklorní skupina, do které jsme zváni i my s dětmi mateřské školy, proto se náplň souboru ubírá tímto směrm

Číst více...

Nahoru